logotyp
Login

Jakou péči o www stránky nabízíme

Jakou péči o webové stránky a e-shopy nabízíme za rozumné ceny

 • Zabezpečíme spolehlivý chod webových stránek a e-shopů, včetně jejich pravidelného zálohování, aktualizace kodu při změně verzí internetových vyhledavačů, nebo vyhledavačů zboží eshopů.
 • Do stránek dostanete přístup, abyste si mohli bez čekání doplňovat seznam referencí (zákazníků, kteří s vámi byli spokojeni), měnit ceny, přidávat fotografie atd. - to vše jednoduše uživatelsky. Pokud máte zájem o nadstandardní servis, veškeré změny vám na webu mohou zajišťovat naši pracovníci.
 • K obsluze stránek je k dispozici přehledná nápověda s obrázky. Pokud si přesto nebudete vědět s něčím rady, naši pracovníci vám zodpoví dotazy e-mailem či telefonicky.
 • Zajistíme, aby se vaše webová prezentace přehledně a čitelně zobrazovala v různých webových prohlížečích. Pokud budete mít o správnosti zobrazení pochybnosti, jsme připraveni záležitost prověřit a stránky v případě problému upravit. Uvědomujeme si, že pro Vás může být důležitá dostupnost a dobré zobrazení webu i z pokročilých mobilních zařízení a iPhone, protože čím dál výraznější procento lidí až polovinu denního vyhledávání na internetu uskutečňuje přes tyto "chytré mobily". Naše péče v tomto směru se promítá již od fáze přípravy grafických návrhů stránek.
 • Jestliže chcete prostřednictvím webových stránek získávat objednávky nebo poptávky, upozorníme vás, co je možné na stránkách vylepšit pro získání většího množství zákazníků.
 • V případě e-shopu zajistíme při změně zákonů, aby se do e-shopu příslušné změny včas promítly.
Návrh designu pro úklidovou firmu Vybavení interieru Návrh designu pro okenní centrum

Www prezentace - zdarma k vyzkoušení

Můžeme Vám spustit zkušební ukázkovou demo verzi www stránek s redakčním systémem.
Po dohodě s námi můžete zdarma a nezávazně vyzkoušet na několik dní www prezentaci obsahující redakční systém. V případě zájmu vyplňte formulář, ozveme se vám.

Proč si nepořizovat pro firmu www stránky a e-shop zdarma ?

Internet je dnes již větší médium než televize, a má svá pravidla. Vy byste se odvážili dělat si sami reklamu do televize s jistotou, že získá pozitivní ohlas a přivede skutečně zákazníky?

Pokud si pořídíte www stránky zdarma či bez měsíčního paušálu, může to mít tyto nevýhody:

 • Až budete mít se stránkami nějaký problém, může se vám snadno stát, že jej "zdarma" nikdo nebude řešit, nebo v teprve v řádu týdnů či měsíců. V rámci služeb, které jsou u nás standardem vaše problémy s webem řešíme průběžně tak, aby byla zajištěna plná funkčnost webové prezentace a nerušený příjem objednávek eshopu.
 • Pokud si na svém statickém či jednorázově zakoupeném webu nebudete vědět s něčím rady, těžko hledáte, koho se zeptat, kdo zdarma věnuje svůj čas tomu, aby vám kvalitně poradil. Oproti tomu služba Velký Web, kterou poskytujeme obsahuje i základní technickou podporu a podrobnou nápovědu.
 • Www stránky a e-shopy zdarma se prodraží. Na jejich obsluze strávíte podstatně více času, protože nejsou průběžně uživatelsky vylepšovány. Mnohdy se jedná o technicky zastaralá "výběhová" řešení. Ve srovnání s tím se snažíme našim zákazníkům přinášet doplňkové funkce, které šetří čas a zpohodlňují jakoukoli manipulaci s texty či obrázky na webu. Rovněž v rámci služby stránek rozšiřujeme web o nové marketingové nástroje.
 • U internetového obchodu zdarma není zajištěno, že při změně zákonů někdo e-shop upraví tak, aby byl v pořádku. Letos při změně sazby DPH od nás zákazníci dostali nabídku na hromadné změny sazby zboží a přepočítání cen. Někteří ji velmi rádi využili, hlavně když se jednalo o přecenění tisíce položek zboží.
 • Webové stránky zdarma mají menší šanci, že vám budou přivádět skutečné poptávky po zboží a službách. Nikdo vás totiž nebude mít důvod upozornit, že na stránkách nemáte něco, co je pro získávání poptávek  klíčové. Ani vás neupozorní, že na webu máte něco, co může zákazníky odradit od toho, aby u vás objednali. V rámci služby Velký Web je toto pro nás naopak prioritou, poskytujeme zájemcům z řad našich klientů konzultace správnosti webového obsahu který běží na systému Velký Web.
 • Do technických počítačových prostředků firem, které poskytují služby zdarma jejich provozovatel zpravidla neinvestuje, takže mnohdy dochází k zavirování stránek, k částečné nebo úplné ztrátě dat, a tím pádem ke zmaření vaší práce. Naproti tomu jištění dat a kvalitní technologické řešení je u našich služeb prioritou. Možná tento bod někteří nebudou považovat za tak klíčový, ale ocení jej jistě ti, kteří již o kompletní web stránky nebo e-shop kvůli hardwarové havárii serveru někde přišli.
 • Na www stránkách zdarma je v mnoha případech umístěna  poskytovatelem cílená reklama, která může odvést část vašich potenciálních zákazníků ke konkurenci dříve, než stačí na vašich stránkách objednat.
 • V e-shopech bez pravidelné péče programátorů může i několikrát za rok přestat fungovat export do vyhledavačů zboží (např. zbozi.cz), kvůli změně na straně vyhledavačů. Proto v rámci našich služeb v ceně pronájmu e-shopu tuto péči zajišťujeme.
 • Několikrát za rok vycházejí nové verze internetových vyhledavačů (Internet Explorer, Mozilla...). Bez pravidelné programovací údržby se vaše stránky nebo e-shop mohou začít v nových verzích špatně zobrazovat (slévající se texty, části textů a obrázky, které přetékají mimo stránky apod.). Při poskytování služeb stránek reagujeme na tyto změny a provádíme Vám pravidelné upgrady kodu web stránek na nové verze. Prostě tak, aby vy jste se mohli soustředit na provoz firmy, a nemuseli studovat nějaké technické problémy.

WWW stránky zdarma - ano nebo ne ?

Vyplatí se provozovat web nebo eshop

Zvažujete si pořídit www stránky ZDARMA či eshop bez měsíčního paušálu? Mohou na Vás čekat nepříjemná překvapení - více informací zde.
Červenec / srpen 2016 tvorba www - právě připravujeme:
- internetové stránky pro ZŠ a MŠ Rožďalovice
- stránky pro advokátní kancelář
- webové stránky pro kominictví
- tvorba razítek, tisky, loga, tvorba vizitek a bannerů

Prezentace Vašeho bussinessu na profesionální úrovni:

www stránky

obrázek
Design je kreslen profesionálním grafikem.

Vytvoříme Vám také:

- internetové obchody
- design pro web
- logo a vizitky
- kompletní corporate identity
- bannery pro web
- letáky a plakáty
- hlavičkový papír
- reklamu na auto

Péče o Vás

Spolehlivý chod webových stránek a e-shopů

Jakou péči o webové stránky a e-shopy nabízíme - čtěte podrobnosti zde.

Reálné ceny !

ONLINE KALKULÁTOR TISKU

obrázek
V kalkulátoru si vyberete co, kolik a na co chcete tiskonout. Výslednek nám pošlete
a my tisk zjistíme.

ALS-Euro, s.r.o. - design, tvorba www stránek a e-shopu, internetové obchody.
Design pro web, návrhy loga, vizitky, letáky, tisk, grafické práce
chci nový design na web
chci nový web
chci logo, vizitky, letáky
chci nový e-shop
Reference www stránky
Reference eshopy
Reference loga
Reference letáky
Pošlete nám svoji představu
Proč www stránky od nás? ...V čem jsme jiní!

Created by © 2008-2018 ALS-Euro s.r.o. - další informace a ceny stránek
ALS-Euro s.r.o. - Tvorba www stránek a internetových obchodů
Splolupráce: Chabera www pezentace

Doporučujeme: Zdarma ke stažení pro děti omalovánky a vystřihovánky, pohádky | Úklidové služby - úklidová firma Friday, úklid kanceláří a obytných domů | Outdoor oděvy a turistické potřeby, obuv, vybavení