logotyp
Login

Proč www stránky od nás?

V čem jsme jiní - výhody www stránek od ALS-Euro oproti konkurenci

Komunikace s klienty – záruka porozumění a úspěšného vytvoření reprezentativního webu

Komunikace s klienty – záruka porozumění a úspěšného vytvoření reprezentativního webuZatímco mnoho firem nabízejících vytvoření webu inzeruje tvorbu www stránek během několika minut, my vše připravujeme pečlivě a s rozvahou. To nám umožňuje získat od klienta co nejvíce informací, jaká je jeho představa o budoucím webu. Je pro nás velmi důležitá komunikace s klientem a individuální péče. Jen tímto způsobem lze stvořit web, který není jen pouhou kopií dle předchystané šablony, jak to praktikují mnohé jiné firmy. Připravujeme internetové stránky klientům na míru, protože každý klient a firma mají svá specifika. S klienty komunikujeme nejen během tvorby www stránek, ale i poté, jelikož vytvořením webu naše práce nekončí.

Široké portfolio služeb

Široké portfolio služeb

Roky praxe v oboru tvorby www stránek a následné péče o weby nás naučily, že všechno se vším souvisí, a že je třeba pohlížet na tvorbu a péči o www stránky komplexně. Náš tým je tvořen profesionály, z nichž všichni mají na starosti odlišné věci potřebné pro správný chod Vašeho webu. Jejich úzká spolupráce a komunikace mezi sebou umožňuje detailní nadstandardní péči  o Váš web nebo eshop, od jeho tvorby, přes webdesign , seo optimalizaci, aplikaci nových technologií, marketingové analýzy Vašeho podnikání až po služby jako je tisk letáků či vizitek. O naše klienty se stále zajímáme, nabízíme jim zdarma e-mailové kurzy s aktuálními novinkami a  radami, jak jejich web přizpůsobit novým trendům pro stálý příliv nových zákazníků na jejich stránky. Na rozdíl od firem, které si vše nechávají pro sebe, my se  s Vámi podělíme o naše zkušenosti získané mnohaletou praxí v oboru.

Naši klienti si u nás mohou  objednat školení na ovládání redakčního systému či eshopu. Školení probíhá formou školící přednášky. Na závěr je vymezen prostor pro dotazy jednotlivých účastníků, případně také možnost vyzkoušet si ovládání redakčního systému na vlastním webu.

Klienti požadující specifické nadstandardní služby a funkce webu mají možnost doprogramování rozličných funkcí www stránek přímo na zakázku. Ve srovnání s konkurencí nabízíme k www stránkám mnohem více cenově dostupných doplňkových služeb.

Investujete do reklamy? S pomocí našich kontaktů Vám nabídneme ty nejlepší ceny na trhu za účinné reklamní balíčky. Spolupracujeme např. s jedním nejnavštěvovanějších portálů iDnes. Nabízíme vše, ohledně webových prezentací a podpoříme Vaši firmu, aby se mohla rozrůstat a vzkvétat.

Vyzkoušejte si nás zdarma

Vyzkoušejte si nás zdarmaOproti konkurenci si můžete  naše služby vyzkoušet zdarma ještě před samotnou tvorbou webu . Vytvoříme pro Vás demo verzi www stránek na redakčním systému Velký Web. Neostýchejte se vyzkoušet www stránky nanečisto a naučte se ovládat svůj nový web ještě před jeho vznikem. Demo není univerzální šablonou pro všechny klienty, ale je přichystáno pro každého zájemce individuálně s přihlédnutím k oboru podnikání a jeho představám o tvorbě webu.

Péče o web

Péče o webPravidelná péče o web obnáší zdarma nové verze redakčního systému, kompatibilní s nejnovějšími technickými novinkami. U zastaralých www stránek se může stát, že klienti mají potíže např. objednat si zboží z mobilních telefonů. Na rozdíl od toho na naše www stránky je vždy spolehnutí. Naše klienty průběžně informujeme o novinkách,  radíme jim jak na SEO optimalizaci, aby byl jejich web na předních pozicích ve vyhledavačích.

Jak vám poskytneme v grafice lepší služby než konkurence

Jak vám poskytneme v grafice lepší služby než konkurence

V našem týmu je několik grafiků,  což nám umožňuje tvořit neotřelé webdesigny, netuctové a kreativní grafické práce. Naši klienti mohou využít zvýhodněných balíčků např. pro tvorbu designu webu i firemních dokumentů, který dodá jednotný vzhled prezentaci celé Vaší firmy.

Rozjezd nové firmy či kompletní  změnu její image lze odstartovat již při tvorbě nového webu. Webdesign, loga, vizitky, razítka to vše máme na paměti již při prvním kontaktu s klientem. Vše vzniká současně, dokonale provázáno a vyladěno do detailů.

Zdarma k www prezentaci

Jako bonus k našim www stránkám oproti konkurenci dostanete zdarma webhosting, aktualizace nových verzí v ceně, základní SEO optimalizaci a možnost e-mailového školení obsahujícího kurz péče o web.

Zde si můžete objednat nové www stránky či eshop nebo získat více informací o našich službách.

 

 

WWW stránky zdarma - ano nebo ne ?

Vyplatí se provozovat web nebo eshop

Zvažujete si pořídit www stránky ZDARMA či eshop bez měsíčního paušálu? Mohou na Vás čekat nepříjemná překvapení - více informací zde.
Červenec / srpen 2016 tvorba www - právě připravujeme:
- internetové stránky pro ZŠ a MŠ Rožďalovice
- stránky pro advokátní kancelář
- webové stránky pro kominictví
- tvorba razítek, tisky, loga, tvorba vizitek a bannerů

Prezentace Vašeho bussinessu na profesionální úrovni:

www stránky

obrázek
Design je kreslen profesionálním grafikem.

Vytvoříme Vám také:

- internetové obchody
- design pro web
- logo a vizitky
- kompletní corporate identity
- bannery pro web
- letáky a plakáty
- hlavičkový papír
- reklamu na auto

Péče o Vás

Spolehlivý chod webových stránek a e-shopů

Jakou péči o webové stránky a e-shopy nabízíme - čtěte podrobnosti zde.

Reálné ceny !

ONLINE KALKULÁTOR TISKU

obrázek
V kalkulátoru si vyberete co, kolik a na co chcete tiskonout. Výslednek nám pošlete
a my tisk zjistíme.

ALS-Euro, s.r.o. - design, tvorba www stránek a e-shopu, internetové obchody.
Design pro web, návrhy loga, vizitky, letáky, tisk, grafické práce
chci nový design na web
chci nový web
chci logo, vizitky, letáky
chci nový e-shop
Reference www stránky
Reference eshopy
Reference loga
Reference letáky
Pošlete nám svoji představu
Proč www stránky od nás? ...V čem jsme jiní!

Created by © 2008-2018 ALS-Euro s.r.o. - další informace a ceny stránek
ALS-Euro s.r.o. - Tvorba www stránek a internetových obchodů
Splolupráce: Chabera www pezentace

Doporučujeme: Zdarma ke stažení pro děti omalovánky a vystřihovánky, pohádky | Úklidové služby - úklidová firma Friday, úklid kanceláří a obytných domů | Outdoor oděvy a turistické potřeby, obuv, vybavení